WSPÓLNIE TWORZYMY STANDARDY
I RZECZY NIESTANDARDOWE

Aktualności

Ostatni bieg City Trail

🇵🇱W weekend nasza drużyna wzięła udział w ostatnim już biegu z cyklu City Trail . Piękna pogoda i mocna konkurencja to jest coś, co nasi biegacze lubią najbardziej 🙂

Nasza 9- osobowa drużyna startująca w cyklu została podzielona na 2 teamy i w generalnej klasyfikacji drużynowej zajęliśmy kolejno:
💪7 miejsce team I w składzie Agata Wójcik, Tomek Tusiński, Marek Mitura, Ania Tchorek (zabrakło nam tylko 1 punktu do miejsca 6!)
💪17 miejsce team II w składzie: Damian Wyrwisz, Karol Stawecki, Dawid Wojtal, Emil Kruszyński
Dodatkowo rezerwowym zawodnikiem teamu był Krzyś Piekniak, który również przebiegł 3 biegi 👍

Szczególne gratulacje dla Ani Tchorek, która wygrała w swojej kategorii biegowej klasyfikację generalną 😃👍💪👏🏆🥇🥳

Czekamy na oficjalne wręczenie nagród, które odbędzie 19 marca podczas uroczystej gali. Gratulujemy całej drużynie i jesteśmy dumni z waszej siły i determinacji w dążeniu do zwycięstwa!👏